Wednesday, August 20, 2014

240. U babci byłam♡


♡ Manna z cynamonem i sokiem malinowym ♡

Za nieobecność przeprosić gorąco muszę, ale dobre wytłumaczenie już mam w zanadrzu. Korzystając z wakacji, wolnego czasu i po prostu chęci- kilka dni spałam u babci. Od razu rozwieję wszelkie wątpliwości- nie, nie wyjechałam gdzieś daleko, jedynie na drugi koniec miasta. I choć internet miałam, to nie pisałam z powodu braku komputera ( netbooka babci po prostu nie znoszę ).
Toteż kilka dni spędziłam pomagając w kuchni, ucząc się szyć na maszynie ( w końcu!) i robiąc twaróg z wiejskiego mleka. Trochę z bólem wróciłam do nowego domu, ale pociesza mnie fakt, że do babci autobusem jadę w 10 minut. I zawsze mogę wrócić.

PS: Pamiętacie, jak w ostatnim poście opowiadałam Wam o śniącym mi się przyjacielu? Kiedy mi się przyśnił w nocy z piątku na sobotę, poleciliście potraktować to z przymrużeniem oka. No to ja was zaskoczę- w sobotę pojechałam kupić książki i zgadnijcie kogo spotkałam na ławce z kolegami? No właśnie jego ;) Oczywiście się zachował, wstał, przytulił na przywitanie, pożegnanie. Trochę z nimi posiedziałam, pogadałam... od razu banan na twarzy :)

15 comments:

 1. To miłe spotkanie! :D
  Uwielbiam odwiedzać babcię :)
  A manna z sokiem malinowym-mmmm

  ReplyDelete
 2. u babci zawsze najlepiej! :)

  ReplyDelete
 3. Ciekawy zbieg okoliczności :)
  Śniadanie zaraz kojarzy mi się z dzieciństwem :)

  ReplyDelete
 4. Ciekawa historia z tym przyjacielem, los lubi płatać nam różne figle :) A pobyt u babci brzmi wspaniale - twaróg z wiejskiego mleka, nauka szycia - wspaniale spędziłaś ten czas !

  ReplyDelete
 5. Kocham spędzać czas w babcinych progach <3 Śniadanie jest idealne :)

  ReplyDelete
 6. Manna i maliny zawsze kojarzą mi się z babcią! :)
  A jednak sny zawsze coś znaczą!

  ReplyDelete
 7. czyżby przeznaczenie? :)
  uwielbiam wakacje u babci - zawsze są takie beztroskie... żyć nie umierać :D

  ReplyDelete
 8. Twoja babcia to skarbnica doświadczenia i życiowej wiedzy, dobrze, ze czerpiesz z tego garściami :)
  Czasem się zdarza coś wyśnić. Jakieś 11 lat temu byłam z dziadkami na działce. W tym czasie mojej mamie 2 razy przyśniło się włamanie, a mi pewnej nocy przyśniła się dłoń w białej rękawiczce zagarniająca pierścionek z wielki błyszczącym brylantem. Na czarnym tle nic poza tą dłonią i pierścionkiem. I następnego dnia (13 w piątek dokładniej) co? Włamanie do mieszkania dziadków!

  ReplyDelete
 9. U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką... Raj na Ziemi zlokalizowany ;)
  Manna, cynamon, maliny- czyli jak w kilku słowach przyprawić mnie o ślinotok :3

  ReplyDelete
 10. Przedwczoraj też przyśnił mi się kolega . Wczoraj leżałam na plaży i zobaczyłam , że ten kolega leży na kocu obok mnie ;D To nie pierwsza taka sytuacja... Kiedyś przyśnił mi się pożar w szkole i na drugi dzień nas z tego powodu ewakuowano xD Coś jest w tych snach ;)

  ReplyDelete
 11. U babci jest najlepiej <3 !

  ReplyDelete
 12. Przypadek? Nie sądzę! Jesteście sobie przeznaczeni! xd
  Śliczne zdjęcie :)

  ReplyDelete
 13. pychotka, jutro robię to samo na śniadanie ;)

  ReplyDelete