Tuesday, February 03, 2015

286. Awokado!

Kanapka z awokado, fetą i sokiem z cytryny + serek wiejski z kiełkamiA pomyśleć, że planowałam zrobić mannę... Nie żałuję innego wyboru- uwielbiam awokado i już się nie mogłam doczekać, kiedy dojrzeje. Dziś rano było idealne :)
Śniegu z dnia na dzień przybywa. To takie trochę błędne koło- pada w nocy, w dzień nieco topnieje, a potem budzę się rano i jest go dwa razy więcej. Gdybym była matematyczką, pewnie napisałabym tu jakieś równanie :D Ale dziś zero matmy- skupiam się na sprawdzianie z biologii i chemii. W czwartek z angielskiego, w piątek z matematyki. Poniedziałek- sprawdzian z geografii i recytacja wiersza. We wtorek- tak, kolejny sprawdzian z biologii! A w środę z gramatyk z polskiego. Plus odpowiedź z historii i pewnie z polskiego, zadania domowe i projekt z niemieckiego na ferie ( wspominałam, że nie znoszę tego perwersyjnego języka? wszystko po niemiecku brzmi jak słowa zboka lub mordercy). No ocipieli chyba w tej szkole! W piątek przed feriami obowiązkowe wagary- ,, nie wyczymię'' kolejnego dnia nad książkami ;D 
Ale nawet nie rozpaczam nad tą szkołą, bo dużo rzeczy się dzieje i po prostu nie mam na to czasu. W środy i soboty jeżdżę na basen, więc wyrywam się z domu i z otchłani nauki i się relaksuję. W czwartek przychodzi do mnie kolega, aby pouczyć mnie matmy, ale to zawsze jakieś towarzystwo i coś, na co się czeka. W sobotę wieczorem impreza u przyjaciółki, w przyszłym tygodniu wagary, w walentynki kolejna impreza i już ferie. Jakoś łatwiej mi, gdy przyjemności przeplatają się z obowiązkami ;)
No i zaczynam dostrzegać plusy posiadania samych kolegów na osiedlu. Nie pytają, czy jesteś chora, gdy wychodzisz bez makijażu, czasem psa wyprowadzą lub kupią po drodze do domu mleko czy chleb. A wielka bitwa na śnieżki, gdy wieczorem idziesz z psem jest murowana :D Dobrze, że miałam dresy i zmyłam makijaż- parę razy leżałam twarzą w śniegu. Ale ja lubię być dzieckiem :)

10 comments:

 1. Fajnie móc się tak zapomnieć :D
  Piąteczka za awokado! :)

  ReplyDelete
 2. Kanapki z awokado - uwielbiam :)

  ReplyDelete
 3. Ja też kocham być dzieckiem. Ta beztroskość
  Muszę w końcu zrobić kanapki z awokado bo kusicoe nimi ! ;)

  ReplyDelete
 4. Ooo to fajnie mieć takich kolegów. Takich normalnych, a nie takich którzy tylko podrywają ;D

  ReplyDelete
 5. Moje ulubione kombo - awokado, feta, serek wiejski mmmm.... Wielbię twojego bloga i twoje śniadania hihih :)

  ReplyDelete
 6. Hello all newbies, how are you all. I am very big fan of Paul Walker. I am very sad after his untimely Death. But i am waiting for his last Movie Fast & Furious 7, which is coming in March 2015. So i am very excited to watch this Movie, which will be definitely a interesting as well as a huge Movie ever.

  http://www.furious7fullmovie.com/

  ReplyDelete
 7. I am very big fan of Paul Walker. I am very sad after his untimely Death. But i am waiting for his last Movie Fast & Furious 7, which is coming in March 2015.

  http://www.furious7iwannawatch.tumblr.com/

  ReplyDelete