Sunday, January 11, 2015

268. Niedziela

Owsianka na wodzie z jogurtem naturalnym, bananem, orzechami i gorzką czekoladą 

 

 

 

 

 

 

 

Wczoraj wypływałam się za wszystkie czasy- dosłownie! Udało mi się trafić na akcję- za 9,50, czyli koszt jednej godziny, można było pływać przez dwie! Choć i tak minęły mi bardzo szybko. Zamyśliłam się, wyłączyłam na świat zewnętrzny i tylko płynęłam od jednej ściany do drugiej. Już zapomniałam, jak bardzo lubię pływać... Mama nawet mi zaproponowała, że zamiast siłowni mogę 2,3 razy w tygodniu chodzisz na basen. Wyjdzie taniej, a i moje kolana mi podziękują. W pozostałe dni mogę biegać i robić insanity. Do szczęścia potrzebny mi tylko drążek w drzwiach :)
Dziś jednak skupiam się głównie na lekcjach. Wczoraj się trochę pouczyłam, ale po basenie i ćwiczeniach w domu nie miałam siły ani ochoty zaglądać do podręczników- grałam w simsy do wieczora. Moja ulubiona forma relaksu :D Dziś więc historia, edb, angielski i plastyka... Wieczorem zamierzam się porozciągać. Przyznaję, że często to zaniedbuję, ale teraz zamierzam co najmniej dwa razy w tygodniu przez pół godziny-godzinę rozciągać się z miłymi paniami z youtube. Mięśnie mi podziękują :) 

 

 

 

 

 

 

 

12 comments:

 1. ależ ja bym popływała, muszę się wybrać na basen! super śniadanko :)

  ReplyDelete
 2. Oj nie przypominaj mi edb
  To przekleństwo w mojej szkole, na szczęście kończymy w 1 klasie. Xaly podrecznik na pamięć i i tak dostajesz 4 ; D

  ReplyDelete
 3. W zeszłym roku chodziłam na basen dwa razy w tygodniu,potem jednak nadeszła nawałnica nauki i jakoś nie miałam czasu.Aktualnie zamiast basenu - biegam,chociaż nie powiem dla samej rekreacji chętnie bym tam poszła :D
  A owsianka - idealna ! :)

  ReplyDelete
 4. Prezentuje się przepysznie!
  Dawno nie pływałam!

  ReplyDelete
 5. Simsy mi się kojarzą w dużej mierze z basenem tak swoją drogą - szczególnie te pierwsze wydania, gdzie simsy można było uwięzić w niecce ;)

  ReplyDelete
 6. Może pochwalisz się efektami Twoich ćwiczeń, bo widzę, że bardzo aktywna jesteś :D

  ReplyDelete
 7. Zjadłabym taką owsiankę, oj tak :D
  Jak efekty po insanity? :)

  ReplyDelete
 8. Dawno nie jadłam owsianki na jogurcie! :D
  Ale aktywna jesteś! Musisz mieć świetną kondycję :)

  ReplyDelete
 9. Oj basen fajna sprawa :) Sniadanie znakomite <3 !

  ReplyDelete
 10. Klasyk dzisiaj u Ciebie, najlepszy :)

  ReplyDelete
 11. Banan + orzechy włoskie + gorzka czekolada to jedno z moich ulubionych połączeń :) Wystąpiły też dzisiaj w moim buraczkowym kremie owsianym :)

  ReplyDelete